Pera Müzesi Dostu

Suna ve İnan Kıraç Vakfı Pera Müzesi, Haziran 2005'ten beri sanatseverlerin yanında.

Kuruluşundan bu yana düzenlediği birbirinden ilgi çeken ve kaliteli etkinlikleriyle İstanbul'un kültür ve sanat yaşamına yeni bir soluk getiren Pera Müzesi, Haziran 2010'da beşinci yılını kutladı.

2010 yılında, kuruluşundan bu yana gerçekleştirilen tamamı kamu yararına kültür, sanat ve eğitim çalışmalarının daha da geniş kitlelere yayılması amacıyla, müzenin misyonuyla da doğrudan örtüşen Pera Müzesi Dostluk Programı geliştirildi.

Pera Müzesi Dostluk Programı, müze ziyaretçilerinin farklı ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak üzere özelleştirilmiş paketlerden oluşuyor. Bu avantajlar müzeyi bir yıl boyunca ücretsiz ziyaretle başlayıp sergi açılışlarına davetiye, sesli ve rehberli tur hizmetleri, Perakende Artshop’tan, Pera Film ve Pera Öğrenme’in faaliyetlerinden indirimli yararlanmaya kadar uzanmakta.

Farklı avantajlar içeren Pera Müzesi Dostluk paketlerinden size uygun olanı seçerek 1 yıl boyunca sunulan hizmetlerden yararlanabilir, müzenin bir parçası olabilirsiniz.

Siz de hemen Pera Müzesi Dostu olun, hem sanata katkıda bulunun hem de Pera Müzesi'nin dostlarına sunduğu ayrıcalıkların keyfini yaşayın!

Üyelik Kategorileri için tıklayınız.