“Bir Arada” Sahnesinin Yeni Konukları Simge Pınar ve Şenceylik

22 Nisan 2024

Suna ve İnan Kıraç Vakfı Pera Müzesi, güncel müzik sahnesinin güçlü kadın seslerini “Bir Arada” konserlerde buluşturmaya devam ediyor. 26 Nisan’da Pera Café’de gerçekleşecek konserde, nitelikli şarkı yazarlığıyla kısa sürede alternatif sahnenin dikkat çeken isimleri arasında yer alan Simge Pınar’ın sahnesine, kendine özgü hikâye anlatımı ve güçlü vokali ile Şenceylik konuk olacak.

Konser keyfine sergiler eşlik ediyor
Her ayın son cuma günü düzenlenen “Bir Arada” konserleri, müzik kariyerinde dikkat çeken sanatçılarla beraber olma imkânı sunuyor. Kendi müziğinin peşinde, hikâyesini anlatmak isteyen genç kadınları destekleyen bir müzik ve teknoloji girişimi olan Beats by GirlzTürkiye iş birliğinde düzenlenen konser serisi, müziğin ritmine kapılmak isteyen herkesi Pera Café’de bir araya getiriyor. Konsere katılan seyirciler, Uzun Cuma kapsamında 18.00 – 22.00 arasında Pera Müzesi’ni ücretsiz gezme olanağı da buluyor.

Gelecek Program:
31 Mayıs Cuma, 19.30
Gözde Öney / Konuk: Jehan Barbur

Pera Café’de ayakta gerçekleşecek konserin biletleri Biletix.com’dan veya etkinlik günü Pera Müzesi resepsiyonundan alınabilir. Biletle bir şişe bira, bir kadeh şarap ya da bir adet meşrubat ücretsizdir. Pera Müzesi Dostları'na %20 indirim uygulanır.