Paylaş

7-12 yaş

Animasyon Figürleri Atölyesi: Rony Oren'in Hamurdan Oyun Parkı

Pera Öğrenme, İsrailli sanatçı Rony Oren’in animasyon figürleri atölyesine ev sahipliği yapıyor. Hamurdan yapılan figürlere odaklanan atölye, Pera Müzesi'nin “Mürekkepten” sergisinde yer alan animasyon videolarından ilham alıyor.

Hamurdan Oyun Parkı, usta bir hamur animatörü ve sanatçısı olan Rony Oren'in eşsiz kişiliğini ve tekniğini katılımcılarla buluşturuyor. Rony, kendine özgü metodunu, nasıl yapılır kitap serileri, hikaye kitapları, çocuk kitapları, hamur kitleri ve servis altlıklarının yanı sıra uluslararası yayınlanan kısa animasyon filmleri ve dünya çapındaki atölye çalışmalarını içeren geniş bir kitap ve ürün yelpazesi aracılığıyla aktarıyor.

İlişkili Sergi: Mürekkepten: Çin Güncel Sanatından Yorumlamalar
Kontenjan: 10 kişi
Süre: 2 saat
Atölye Başına Katılım Bedeli: 60 TL

PERAkart aile ile Pera Çocuk atölyeleri %50 indirimli!
Detaylı bilgi: ogrenme@peramuzesi.org.tr

Rony Oren hakkında
İsrailli sanatçı Rony Oren'in Hamurdan Oyun Parkı, 7’den 70’e herkesi yaratmaya, öğrenmeye ve büyümeye davet eden; canlı ve sevimli karakterlerle dolu büyülü bir hamur dünyasıdır. Rony’nin kendini yarattığı bir hamur oyun alanına kaptırmasıyla ortaya çıkan Hamurdan Oyun Parkı konsepti, bu alana merak duyanları yaratıcı oyunlarla yönlendirerek hayal gücünün yaş tanımaksızın sınırsız olanaklara kavuşmasını sağlıyor.

Rezervasyon
Geçmiş Seans
14 Nisan
 
Pazar
14:00

 

7-12 yaş      

Atölyeler