Sen de üstüne hayal dünyanı aktarmak için kendi kağıdını üretmek ister misin? Bu atölyede, eserlerinde medeniyetin kökenini, merak ve heyecanla arayan Isabel Muñoz’dan ilhamla bir yolculuğa çıkıyoruz! Atölyede önce geri dönüşüm malzemeleri ile kâğıt hamuru hazırlayan çocuklar, su dolu tekneye aktardıkları kâğıt hamurunu elekten geçirerek el yapımı kağıtlarını üretiyor. Kâğıtlarının kurumasını bekleyen çocuklar, önceden kurutulmuş el yapımı kağıtlar üzerine sergiden ilhamla resimler yapıyor.
Atölye yürütücüsü: Gonca Göde
Kontenjan: 10 kişi
Süre: 120 dakika
Atölye Başına Katılım Bedeli: 300 TL
Etkinlik Pera Müzesi’nde (yüz yüze) gerçekleşecektir.
Detaylı bilgi: ogrenme@peramuzesi.org.tr
Benden beklemiyordu bunu. Ben de o gün o anda evlilik kararı alacağımızı beklemiyordum. Birden bire ama tamamen de günümüze uygun olup bitti her şey. Evlilik fikri aynı anda aklımızdan geçmiş, aynı anda gülümsemiş, aynı anda gözümüzü kapatıp aynı anda gözümüzü açmıştık.
Salı - Cumartesi 10.00 - 19.00
Cuma 10.00 - 22.00
Pazar 12.00 - 18.00
Müze Pazartesi
günü kapalıdır.
Çarşamba günleri öğrenciler müzeyi
ücretsiz ziyaret edebilir.
Tam: 100 TL
İndirimli: 50 TL
Grup: 80 TL (toplu 10 bilet ve üstü)