Pera Engelsiz
Suna ve İnan Kıraç Vakfı Oryantalist Resim Koleksiyonu’na yönelik çevrimiçi ortamda eğitmen eşliğinde yapılan sergi turundan sonra öğrencilerle, sergiye paralel atölye çalışmasında kolaj tekniğiyle resimlerimizi yaratıyoruz. Bu atölye, öğrencilerin iletişim, problem çözme ve motor kabiliyetlerini geliştirerek, güven duygularını pekiştirmelerini amaçlıyor.
Malzemeler
A4 Kağıt
Renkli Boyalar (Pastel boya, kuru kalem vb.)
Yapıştırıcı
Makas
İlişkili Sergi: Kesişen Dünyalar: Elçiler ve Ressamlar, Osman Hamdi Bey
Eğitmen: Müge Isıgöllü Sedola
Süre: 45 dakika
Etkinlik sonunda katılımcılara e-posta aracılığıyla katılımcı belgesi gönderilecektir.
Zoom Meeting uygulaması üzerinden gerçekleşecek etkinlikte, rehber eşliğinde yapılan çevrimiçi sergi turundan sonra, sergiye yönelik atölye çalışması yapılacaktır.
Katılımcıları görmek ve kişiye özgü yönergeler verebilmek amacıyla kameranızın ve mikrofonunuzun açık olması gerekmektedir. Kayıt olan her katılımcı bunu kabul etmiş sayılır.
Etkinlik ücretsizdir, rezervasyon gerekmektedir.
Detaylı bilgi: ogrenme@peramuzesi.org.tr
Benden beklemiyordu bunu. Ben de o gün o anda evlilik kararı alacağımızı beklemiyordum. Birden bire ama tamamen de günümüze uygun olup bitti her şey. Evlilik fikri aynı anda aklımızdan geçmiş, aynı anda gülümsemiş, aynı anda gözümüzü kapatıp aynı anda gözümüzü açmıştık.
Salı - Cumartesi 10.00 - 19.00
Cuma 10.00 - 22.00
Pazar 12.00 - 18.00
Müze Pazartesi
günü kapalıdır.
Çarşamba günleri öğrenciler müzeyi
ücretsiz ziyaret edebilir.
Tam: 100 TL
İndirimli: 50 TL
Grup: 80 TL (toplu 10 bilet ve üstü)