Pastoral Hayaller
Pastoral Hayaller
13 Nisan - 30 Temmuz 2021

Pera Müzesi Öğrenme Programları, Etel Adnan: İmkânsız Eve Dönüş adlı sergiye paralel olarak “Pastoral Hayaller” isimli programla farklı yaş gruplarına yönelik eğlenceli, renk dolu çevrimiçi atölyeler ve turlar düzenliyor.

Zevkler ve Renkler
Zevkler ve Renkler
9 Mart - 4 Haziran 2021

Pera Müzesi Öğrenme Programları, Zevk Meselesi adlı sergiye paralel olarak “Zevkler ve Renkler” isimli programla farklı yaş gruplarına yönelik keşiflerle dolu, eğlenceli çevrimiçi atölyeler ve turlar düzenliyor.

Yaratıcı Drama ile Piksel Piksel Eğlence
Yaratıcı Drama ile Piksel Piksel Eğlence
24 Nisan - 25 Nisan 2021

Pera Müzesi Öğrenme Programları ve Çağdaş Drama Derneği iş birliğiyle, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı, 24-25 Nisan günlerinde çevrimiçi yaratıcı drama atölyeleriyle kutluyoruz. Pera Müzesi’ni çevrimiçi ortamda keşfediyor, çocukların yaratıcı drama yöntemiyle doğaçlama yeteneklerine odaklanıyoruz.

Yeni Şehrin Mühendisleri
Yeni Şehrin Mühendisleri
13 Mart 2021

Pera Müzesi Öğrenme Programları, Bilim ve Teknoloji Haftası kapsamında Yeni Şehrin Mühendisleri isimli program düzenliyor. 

Öğretmenler ve Okul Gruplarına Atölyeler
Öğretmenler ve Okul Gruplarına Atölyeler
5 Ocak - 5 Mart 2021

Pera Müzesi Öğrenme Programları, Kristal Berraklığı adlı sergiye paralel olarak öğretmenler ve okul gruplarına yönelik birbirinden renkli çevrimiçi atölyeler ve turlar düzenliyor.

Kristal Berraklığı <br> Sanatçılarla Atölyeler
Kristal Berraklığı
Sanatçılarla Atölyeler

15 Ocak - 25 Şubat 2021

Pera Müzesi Öğrenme Programları, Kristal Berraklığı adlı sergiye paralel olarak genç ve yetişkinlere yönelik çevrimiçi sanatçı atölyeleri düzenliyor.

Yarıyıl Tatili Atölyeleri
Yarıyıl Tatili Atölyeleri
26 Ocak - 13 Şubat 2021

Pera Öğrenme, 26 Ocak - 13 Şubat 2021 tarihleri arasında, Yarıyıl Tatili Öğrenme Programları kapsamında 4-12 yaş gruplarına yönelik Zoom Meeting uygulaması üzerinden gerçekleşecek etkinliklerde, rehber eşliğinde yapılan 3 boyutlu çevrimiçi sergi turundan sonra, sergiye yönelik çeşitli atölyeler düzenliyor.

 Minyatür 2.0, Güncel Sanatta Minyatür
Minyatür 2.0, Güncel Sanatta Minyatür
18 Ağustos - 15 Ocak 2021

Pera Müzesi Öğrenme Programları, 18 Ağustos 2020 - 15 Ocak 2021 tarihleri arasında, Minyatür 2.0: Güncel Sanatta Minyatür adlı sergiye paralel olarak çeşitli yaş gruplarına yönelik birbirinden renkli çevrimiçi atölyeler düzenliyor.