Through the Night

  • 16 Kasım 2023 / 19.00

Yönetmen: Loira Limbal
ABD, 2020, 76', DCP, renkli
İngilizce; Türkçe altyazılı 

Modern ekonomimizin kişisel maliyeti nedir? Durmaksızın çalışma kültürünün yükünü taşıyanlara bakış atan belgesel, 24 saat açık bir kreşte yolları kesişen iki çalışan anne ve bir çocuk bakıcısını takip ediyor. 

Gösterimin ardından yönetmen Loira Limbal, UNDP Cinsiyet Eşitliği Uzmanı Ilaria Mariotti ve Cinsiyet Eşitliği ve Bütçeleme Uzmanı Özgün Akduran Erol bir söyleşi gerçekleştirecektir.

Bu filmin gösterimleri ücretsizdir. Rezervasyon alınmamaktadır.

ReelLife Film Gösterimleri

Through the Night

ReelLife Film Gösterimleri

Landfall

ReelLife Film Gösterimleri

Delikado

Yılbaşının Öteki Yüzü: <br> Pera Film'den Alternatif Yılbaşı İzleme Listesi

Yılbaşının Öteki Yüzü:
Pera Film'den Alternatif Yılbaşı İzleme Listesi

Pera Film yeni yıl yaklaşırken, Hollywood'un zamansız klasiklerinden modern sinemanın unutulmaz örneklerine uzanan 10 filmlik bir alternatif izleme listesi sunuyor.

Aşk ve Müzikte Ölümüne Sadakat

Aşk ve Müzikte Ölümüne Sadakat

Bu Bir Aşk Şarkısı Değil sergisi proje yöneticileri Fatma Çolakoğlu ve Ulya Soley, Nick Hornby’nin edebiyat ve müziğin yollarını kesiştiren etkileyici hikâyesi Ölümüne Sadakat’i anlatıyor! 

Çıplak Kadından Çıplak Tene

Çıplak Kadından Çıplak Tene

Üryan, Çıplak, Nü: Türk Resminde Bir Modernleşme Öyküsü sergisi kapsamında, Cumhuriyet Gazetesi yazarı, Marmara ve Yeditepe Üniversitesi Öğretim Görevlisi Nazlı Pektaş’ın, serginin küratörü Ahu Antmen ile yaptığı ve kısa hali Cumhuriyet Gazetesi’nde yayınlanan röportajın tamamını paylaşıyoruz.