Geniş anlamıyla ‘kanıt’, bir iddiayı desteklemek amacıyla sunulan her şey anlamına gelir. Yalanların göz göre göre doğruymuş gibi duyurulduğu, korku yüzünden birbirimizden uzaklaştığımız, farklılığın yabancı düşmanlığı marazına yenik düştüğü ve temaşa adına gaddarlığın alıp yürüdüğü bu çağda merhamet, anlayış ve cömertliği sessiz sedasız bulmak ve yaşayabilmek için tek çaremiz E M P A T İ.
Bu filmin gösterimleri ücretsizdir. Rezervasyon alınmamaktadır.
Bir koleksiyonun en az dört kuşak boyunca aktarılması gerektiğine inanan ve bunu bir bayrak yarışına benzeten Nahit Kabakcı’nın 1980’lerden itibaren oluşturmaya başladığı Huma Kabakcı Koleksiyonu Türkiye’de, bilinçli ve sürekliliği olan az sayıdaki koleksiyondan biri.
Salı - Cumartesi 10.00 - 19.00
Cuma 10.00 - 22.00
Pazar 12.00 - 18.00
Müze Pazartesi
günü kapalıdır.
Çarşamba günleri öğrenciler müzeyi
ücretsiz ziyaret edebilir.
Tam: 100 TL
İndirimli: 50 TL
Grup: 80 TL (toplu 10 bilet ve üstü)