Harikalar Geziniyor

Yönetmen: Shu Lea Cheang
Oyuncular:
Sarita Choudhury, Erin McMurtry, Abraham Lim
İspanya, 2017, 60', renkli
İspanyolca; Türkçe altyazılı  

Wonders Wander, Madrid'de geçen dört kurgusal bölümlük konum tabanlı bir mobil internet dizisi. 1980'lerdeki Movida Madrileña karşı-kültür hareketi sırasında Maravillas (Harikalar) olarak bilinen Malasaña semtinden başlayarak sığınmacıları, göçmenleri, işlevsel çeşitliliği, transfeministleri, transfeminizmi, açık aileleri, boyun eğici anneliği, sürdürülebilir yaşam şeklini ve kişisel güçlenme adına kişisel koruma uygulamalarının yükselmesini de içeren anaakım-dışı yeni eşcinsel kuşak gözler önüne seriliyor.

Çevrimiçi izleme rehberi için tıklayın. 

Dijital Duygular

Özgür Kuş

Dijital Duygular

Fresh Kill

Dijital Duygular

(chatlandia)

Dijital Duygular

Mükemmel Yabancılar İçin Sevgililer Günü

Dijital Duygular

Harikalar Geziniyor

Modernite  Moderni İnşa Etmek / Moderni Yeniden Biçimlendirmek

Modernite Moderni İnşa Etmek / Moderni Yeniden Biçimlendirmek

Bir koleksiyonun en az dört kuşak boyunca aktarılması gerektiğine inanan ve bunu bir bayrak yarışına benzeten Nahit Kabakcı’nın 1980’lerden itibaren oluşturmaya başladığı Huma Kabakcı Koleksiyonu Türkiye’de, bilinçli ve sürekliliği olan az sayıdaki koleksiyondan biri.

Yılbaşının Öteki Yüzü: <br> Pera Film'den Alternatif Yılbaşı İzleme Listesi

Yılbaşının Öteki Yüzü:
Pera Film'den Alternatif Yılbaşı İzleme Listesi

Pera Film yeni yıl yaklaşırken, Hollywood'un zamansız klasiklerinden modern sinemanın unutulmaz örneklerine uzanan 10 filmlik bir alternatif izleme listesi sunuyor.

Stephen Chambers "Büyük Ülke"

Stephen Chambers "Büyük Ülke"

Kraliyet Sanat Akademisi, Stephen Chambers’a Ana Galeriler’in Weston Salonları’nda düzenlenecek, temalı bir sergi için yeni işler üretme fırsatı sunduğunda sanatçı baskıya ve onun sunduğu imkânlara yöneldi.